Değişime hazır mısın?

Yağ yakmak, kas geliştirmek, kilo vermek veya almak…
Hedefine en kolay ve verimli yoldan ulaşmanı sağlıyoruz.


Onlar başardı, sıra sende!

Tam 7 yıldır, bilimi rehber edinerek içerik üretiyoruz. Bu süreçte binlerce kişi kendi değişimini yaşadı. Kilo verdiler, yağ yaktılar, kas geliştirdiler ve hayallerindeki vücutlara ulaştılar. Burada da, diğer takipçilerimize motivasyon kaynağı olmak isteyen takipçilerimizin değişimlerine tanık oluyorsunuz.


Hedefine doğru beraber yürüyoruz.

Memnuniyetin bizim için çok önemli. Senin başarın, bizim başarımız.

Ekibimiz

Hayalindeki vücuda ulaşman için elimizden geleni yapmaya hazırız.
Emre GÖKGÖZ

Emre GÖKGÖZ

KURUCU - ŞEF - ANTRENÖR

Fit Yemek kanalının ve websitesinin kurucusu.
Sporcu, fit şef, antrenör, fitness ve sağlıklı beslenme tutkunu.
12 yıllık sporcu. Eski lisanslı basketbol ve Amerikan futbolu oyuncusu.
Şu anda ağırlık antrenmanlarına ve BÜDAK’ta dağcılık yapmaya devam ediyor.
Boğaziçi Üniversitesi, Management Information Systems bölümü mezunu.
Stanford Üniversitesi‘nden sertifikalı beslenme eğitimleri aldı.
2015 yılından bu yana Fit Yemek aracılığıyla takipçilerine sağlıklı beslenme ve sporcu beslenmesi alanlarında içerik üretiyor.

Sena YAŞAR

Sena YAŞAR

DİYETİSYEN

Fit Yemek ekibinde diyetisyen ve yazar.
Yoga ve reformer pilates ile spor hayatına devam ediyor.
Doğu Akdeniz Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu.
Sporcu Beslenmesi üzerine sertifikalı eğitimler aldı.
Kolorektal Hastalarda Nütrisyon eğitimi aldı.
Uluslararası Kardiyometabolik Sendrom Kongresi‘nden sertifikalı eğitim aldı.
Beslenme alanında düzenlenen eğitimleri ve literatürü düzenli olarak takip ediyor.


Danışmanlık Süreci Nasıl İşliyor?

 • İlk olarak hakkınızda bilgi edinmek için size kapsamlı bir form gönderiyoruz. Online olarak formu dolduruyorsunuz.
 • Yanıtlarınızı danışmanlık ekibimizle inceledikten sonra size özel beslenme planınızı ve yaşam tarzınıza yönelik size faydalı olacak öneriler içeren bir doküman hazırlıyoruz.
 • Günlük takibinizi yapabilmek için sizinle online bir form paylaşıyoruz.(Bu formda kilonuz, açlık hissetme durumunuz, kendinizi nasıl hissettiğiniz gibi sorular yer alıyor.) Bu form aracılığıyla gidişatınızı her gün takip ediyoruz, düzenli olarak yaptığımız ekip toplantılarımızda gidişatınızı değerlendirerek size e-mail yoluyla önerilerde-uyarılarda bulunuyoruz. Maksimum verim alabilmeniz için gerekli durumlarda beslenme programınızı güncelliyoruz.
 • Danışmanlık sürecinde aklınıza takılan ve danışmak istediğiniz konular olacaktır. Tüm sorularınızı 24 saat içinde cevaplıyoruz.
 • Ekip olarak okuduğumuz, araştırdığımız, öğrendiğimiz her şeyi sizinle paylaşmaya hazırız. Tüm bilgi birikimimizle danışmanlk sürecinde vücudunuzun değişimi için arkanızda olacağız.
 • Premium Özel: Haftada bir online görüntülü görüşme yapıp gidişatınızı değerlendiriyoruz, sorularınızı cevaplayıp önerilerde bulunuyoruz. Beslenme programınızı güncelliyoruz.

Bilgi Formunda Neler Soruyoruz?

Beslenme programını ve önerilerimizi hazırlayabilmek için seni tanımamız gerekiyor. Bunun için sana kapsamlı bir form gönderiyoruz. Bu formda aşağıdaki konulara değinen birçok soru yer alıyor.
 • Mevcut yaşam tarzınız. (İş, spor yapıp/yapamama, hareketlilik seviyesi, vs.)
 • Beslenme danışmanlığı ile ulaşmak istediğiniz hedef. (Kilo vermek, kilo almak, kas geliştirmek, insülin direnci, hamilelik vs.)
 • Mevcut fiziksel bilgileriniz. (Boy, kilo, vücut ölçüleri vs.)
 • Beslenme alışkanlıklarınız.
 • Besin tercihleriniz. (Sevdiğiniz-sevmediğiniz yiyecekler.)
 • Alerjileriniz, genel sağlık durumunuz, enerji seviyeniz.
 • Varsa kullanmakta olduğunuz ilaçlar, geçirmiş olduğunuz hastalıklar – ameliyatlar.
 • Supplement kullanıp kullanmama tercihiniz.

Önemli Notlar

 • Size gerçekçi olmayan vaatlerde bulunmayacağız, vücut sağlığı ve formu bir anda değil düzenli yaşam ile güzelleşir. O nedenle bu danışmanlık hizmetini vermekteki amacımız size yalnızca “beslenme planı” vermek değil! Bununla beraber sağlıklı alışkanlıklar edinmenizi sağlayarak danışmanlık hizmetini tamamladıktan sonra da bu alışkanlıklara devam etmenizi sağlamaya çalışmak. Bu hizmetten faydalanan hiç kimsenin yollarımız ayrıldıktan sonra eski düzenine dönmesini görmek istemeyiz.
 • Beslenme konusunda ülkemizde doğru bilinen çok fazla yanlış var; size sunacağımız beslenme düzenini bize danışmadan değiştirmenizi önermiyoruz. Aklınıza takılan noktaları bize sorabilirsiniz, seve seve cevaplarız!

Fiyatlar

Aşağıdaki fiyatlar 1 aylık danışmanlık paketlerinin fiyatlarıdır. 3 aylık ve 6 aylık paket fiyatlarına detaylardan ulaşabilirsiniz.


Sık Sorulan Sorular

Online diyet ve beslenme danışmanlığı sunan bir sürü website var. Neden Fit Yemek'i tercih etmeliyim?
Online diyet ve beslenme danışmanlığı servisinde, piyasa standartlarının üzerinde hizmet sunuyoruz. Fit Yemek olarak, 7 senedir içerik üretiyoruz. Bu süre zarfında kilo vermek, kilo almak isteyenlerden tutun da profesyonel atletlere kadar binlerce kişiyle etkileşimde bulunduk. Fit ve sağlıklı bir vücut için, ona yönelik alışkanlıkların nasıl kazandırılacağını analiz ettik. Online beslenme danışmanlığı servisimizde de, beslenme alışkanlarınızı kişisel hedeflerinize göre şekillendirmeyi amaçlıyoruz. Bunun yanında beslenme ve diyet konularına tutkuyla yaklaşıyoruz. Yapılan bilimsel araştırmaları düzenli olarak takip ederek kendimize bilimi rehber ediniyoruz.
Neden online diyet & danışmanlık?
Yoğun hayat temponuza ayak uydurabilmek için, oturduğunuz yerden hizmet alabilmenize olanak sağlıyoruz. Düşük maliyetler sayesinde de daha uygun fiyata hizmet verebiliyoruz.
Beslenme programının hazırlanması ne kadar sürüyor?
Başlangıç formunuzu doldurduktan sonra, ortalama 3 iş günü içerisinde beslenme programınızı size gönderiyoruz.
Soruları ne kadar sürede cevaplıyorsunuz?
E-mail veya WhatsApp yoluyla bize ilettiğiniz sorularınızı 24 saat içinde cevaplıyoruz.
Premium danışmanlık paketinin, diğer paketten ne farkı var?
Premium danışmanlık paketimizde, normal pakete ek olarak haftalık online görüntülü görüşmeler yapıyoruz. Motivasyonunu arttırmak ve diyetisyenimizle online yüzyüze görüşmek isteyenlere bu paketi öneriyoruz.
Takibi nasıl sağlıyorsunuz?
Sizinle online doküman paylaşıyoruz. Bu dokümana Google Drive üzerinden, tüm cihazlarınızdan kolayca erişebiliyorsunuz. Fiziksel durumunuzu, beslenme programınıza ne kadar uyduğunuzu, gün içinde açlık hissedip hissetmediğinizi takip ediyoruz. Gidişatınızı ekipçe, her gün takip ederek programınızda bir düzenleme yapılması gerektiğinde anında müdahale ediyoruz.
Milli sporculara burs sağlıyor musunuz?
Ülkemizi yurtdışında temsil eden milli sporcularımızın her biriyle gurur duyuyoruz. Kontenjan dahilinde ücretsiz beslenme danışmanlığı sağlamaya çalışıyoruz. Bu yönde bir talebiniz varsa “info@fityemek.com” adresine kendinizi tanıttığınız bir mail atabilirsiniz.
Bir hastalığı veya özel durumu olanlara nasıl yaklaşıyorsunuz?
Ödeme işleminin ardından gönderdiğimiz kapsamlı formda; tüm hastalıklarınızı, alerjilerinizi, rahatsızlıklarınızı ve özel durumlarınızı soruyoruz. Beslenme programınızı hazırlarken tüm bunlara dikkat ediyoruz.
Supplement (besin takviyesi) kullanmak istiyorum, öneride bulunuyor musunuz?
Evet, size göndereceğimiz formda bunu da soruyoruz. Kullanmak istediğiniz supplementler için miktar ve zamanlama önerilerinde bulunuyoruz. Gerekli gördüğümüz durumlarda biz de supplement (probiyotik, omega-3, vitamin d, vs…) önerisinde bulunabiliyoruz.
Yurt dışında yaşıyorum, hizmetinizden faydalanabilir miyim?
Evet, faydalanabilirsiniz. Online bir hizmet olduğu için bulunduğunuz lokasyon hiçbir engel teşkil etmiyor.
Neden adres bilgimi istiyorsunuz? Kargo mu gönderilecek?
Adres bilginizi yalnızca fatura keserken kullanıyoruz. Tüm danışmanlık süreci online ilerliyor. Adrese fiziksel bir gönderim yapmıyoruz.
Fit Yemek'ten danışmanlık alabileceğimiz başka bir mecra var mı?
Hayır, yalnızca bu web sitesi (www.fityemek) üzerinden satışımız mevcuttur.

Aklınıza takılan bir şey mi var?

Danışmanlık hizmetimiz hakkındaki sorularınızı info@fityemek.com adresine mail atarak sorabilirsiniz.