Ana Sayfa BESLENME KOÇLUĞU & DANIŞMANLIĞI

BESLENME KOÇLUĞU & DANIŞMANLIĞI

Değişime hazır mısın?

Kilo vermek veya kas geliştirmek...
Vücudunu değiştirmek ve hayat kalitesini arttırmak isteyenlere hizmet veriyoruz.

Beslenme Programı

Kişiye özel beslenme programınız sizin hayat tarzınıza göre hazırlanır.

Günlük Takip

Süreç boyunca yanınızdayız, değişiminiz kontrolümüz altında.

Soru - Cevap

Beslenme ve spor hakkında aklınıza takılanları cevaplıyoruz.

%

Memnuniyet

Hedefinize doğru beraber yürüyoruz.

FitYemek Beslenme Koçluğu hizmetinde memnuniyetinize büyük önem veriyoruz. Amacımız her bireyin hedefine en doğru ve en verimli şekilde ulaşmasını sağlamak.

İddialıyız.

Müşteri Yorumları

Prodüksiyon işindeyim ve çalışma saatlerimin değişkenliğindendolayı düzensiz bir hayatım var.Bu düzensiz yaşam tarzımda bilehayat kalitemi arttıran bir beslenme düzeni edindim.Her şey içinminnettarım.
Can K.

Yaklaşık 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum, artıkdoğal yollarla daha fazla gelişemeyeceğimi düşünürken Emre'ye mail atarak bana yardımcı olmasınıistedim.Son 6 ayda hem kas gelişimim hem de motivasyonum inanılmazarttı.
Kutay A.

Başta beslenmem olmak üzere, tüm hayatım düzene girdi.Emre hem çokiyi bir koç, hem de çok iyi bir dost. 28 yaşındayım ve lisedönemimden bu yana eritemediğim göbeğimden kurtuldum.
Melis Ö.

Hakkımda

Emre GÖKGÖZ, FitYemek kanalının ve websitesinin kurucusuyum.
9 yıldır düzenli spor yapıyorum, bu süreçte lisanslı basketbol ve Amerikan futbolu oynadım.Şu an ağırlık antrenmanları ve dağcılık ile spor hayatıma devam ediyorum.
Stanford Üniversitesi‘nden “Beslenme” ve “Beslenme Koçluğu” eğitimleri aldım.
Boğaziçi Üniversitesi, Management Information Systems bölümünden mezun oldum.
2014 yılından bu yana FitYemek aracılığıyla takipçilerime sağlıklı beslenme ve sporcu beslenmesi alanlarında yardımcı oluyorum.Beslenme alanında yazılan kitapları, makaleleri düzenli olarak takip ederek en güncel bilgileri sunmaya çalışıyorum.

EmreGökgöz

Detaylar

FitYemek Beslenme Koçluğu İşleyişi

 • İlk olarak hakkınızda bilgi edinmek için size bir form gönderiyorum. Yanıtlarınızı inceledikten sonra Skype veya telefon ile ön görüşme yapıyoruz. Bu ön görüşmenin amacı hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmak, işleyiş süreci hakkında aklınızdaki soru işaretlerini gidermek ve koçluk sürecinde size maksimum fayda sağlayabilmek adına size özel bir hizmet süreci planlamak.
 • Ön görüşmenin ardından size bir beslenme planı hazırlayacağım ve yaşam tarzınıza yönelik size faydalı olacak dokümanlar hazırlayacağım.
 • Bu online dokümanlar aracılığıyla gidişatınızı her gün takip edeceğim, tercihinize göre size e-mail veya telefonla ulaşarak önerilerde-uyarılarda bulunacağım.
 • Düzenli olarak görüşmeler yapıp gidişatınızı değerlendireceğiz, bu görüşmenin ardından gerekli düzenlemelerle bir sonraki haftanızın beslenme planını ve notlarını göndereceğim.
 • Koçluk sürecinde aklınıza takılan ve danışmak istediğiniz konular olacaktır. Bu durumlar için sizinle bir mail adresi paylaşacağım, sorularınızı mail yoluyla bana iletebileceksiniz.
 • Okuduğum, araştırdığım, öğrendiğim her şeyi sizinle paylaşmaya hazırım. Tüm bilgi birikimimle koçluk sürecinde vücudunuzun değişimi için arkanızda olacağım.

Koçluk Hizmeti Aldığınızda Sizden İstenecekler:

 • Mevcut yaşam tarzı (İş, spor yapıp/yapamama, hareketlilik seviyesi, vs.)
 • Beslenme koçluğu ile ulaşmak istediği hedef (kilo vermek, almak, kas geliştirmek, vs.)
 • Mevcut fiziksel bilgileri
 • Beslenme alışkanlıklarınız öğrenmek amacıyla size kısa bir form gönderilecek, cevaplarınızla metabolik tip testi yapılacak
 • Hastalıklar, rahatsızlıklar, alerjiler, yaşam kalitesi öğrenilecek
 • Varsa kullanmakta olduğu ilaçlar, geçirmiş olduğu hastalıklar-ameliyatlar
 • Supplement kullanıp kullanmama tercihi
 • Besin tercihleri (sevilen-sevilmeyen yiyecekler)

Önemli Notlar

 • Size gerçekçi olmayan vaatlerde bulunmayacağım, vücut bir anda değil düzenli yaşam ile güzelleşir.O nedenle bu koçluk hizmetini vermekteki amacım size "beslenme planı" vermek değil, bu süreçte sürekli yanınızda olarak kendi beslenmenizi hedefinize göre nasıl şekillendirebileceğinizi öğretmek ve sizi motive etmek. Bununla beraber sağlıklı alışkanlıklar edinmenizi sağlayarak koçluk hizmetini bitirdikten sonra da bu alışkanlıklara devam etmenizi istiyorum. Bu hizmeti satın alan hiç kimsenin yollarımız ayrıldıktan sonra eski düzenine dönmesini görmek istemem.
 • Beslenme konusunda ülkemizde doğru bilinen çok fazla yanlış var; size sunacağım beslenme düzenini bana danışmadan değiştirmenizi önermem, aklınıza takılan yerleri detaylı konuşabiliriz.

Fiyatlandırma

 • Faydalı olabilmek adına en az 1 aylık hizmet veriyorum.
 • Ön görüşme koçluk hizmeti satın alanlara ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Daha uzun süre beraber çalışmak isteyenlere farklı fiyatlandırma seçenekleri sunulacaktır.

 

1 Aylık
TL200
Koçluk Hizmeti
Sınırlı sayıda!
Ücretsiz Ön Görüşme
Kişiye Özel Beslenme Planı
Günlük Takip
Dokümanlar & Öneriler
Soru - Cevap
3 Aylık
TL550
Koçluk Hizmeti
Sınırlı sayıda!
Ücretsiz Ön Görüşme
Kişiye Özel Beslenme Planı
Günlük Takip
Dokümanlar & Öneriler
Soru - Cevap

Hemen Başvur!

Aşağıdaki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

Koçluk hizmeti için yazıyorsanız mesajınızda bunu belirtiniz.